Jazyková škola Fuchs

Proč studovat jazyky na jazykové škole Fuchs

, od , Kategorie: Nezařazené

V naší jazykové škole Fuchs v Hustopečích se snažíme Vám cizí jazyk podat zabavnou formou, tak aby jste výuku nebrali jako nutné zlo k dosažení svých cílů.  Chceme, abyste se při výuce bavili a jazyk si beze strachu a zcela přirozeně osvojovali.  Našim cílem, je bořit komunikační bariéry a snažíme se vybudovat seběvědomé jazykové schopnosti. Aktuálně u nás najdete širokou nabídku jak skupinových, tak individuálních kurzů německého a anglického jazyka ve všech úrovních obtížností.

Uvidíte, že v našich jazykových kurzech v nově zrekonstruovaných prostorech v centru Hustopečí se budete cítit jako doma. Při hodinách němčiny a angličtiny si vždy můžete nabídnout kávu nebo čaj, a v létě si vychutnat slunce na prostorné terase. Jednou měsíčně jsou tu pro naše studenty anglického a neměckého jazyka připraveny tématické večery, kde se dozvíte spoustu zajímavostí, zahrajete si zajímavé hry a hlavně si zkusíte komunikovat i mimo kurz.  Další velkou výhodou je možnost zapůjčení cizojazyčných knih. Jejich nabídku budeme stále rozšiřovat, abyste si mohli vybírat ze stále širšího množství zajimavých titulů.

Naše kurzy začínají v dubnu 2017, zarezervujte si své místo v kurzu již nyní. Těšíme se na Vás a nezapomeňte: Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem!