Jazyková škola Fuchs

Kurzy

Naše nová jazyková škola v centru Hustopečích si pro Vás připravila širokou nabídku kurzů anglického a německého jazyka. Stačí si jen vybrat tu nejlepší variantu pro Vás. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo rovnou vyplňte přihlášku.

Skupinový kurz:

U nás si můžete vybrat ze dvou variant kurzu:

  • minikurz 3 – 4 osoby
  • klasická skupina 5 – 7 osob

Skupinová výuka probíhá při intenzitě 1 × nebo 2 × týdně. Můžete si také vybrat délku kurzu a to buď 60 min. nebo 90 min.

Pokud si nejste jistí svou jazykovou úrovni, přijďte si k nám napsat rozřazovací test a promluvit si s Vaším lektorem. Ten nejlépe stanoví Vaší jazykovou úroveň.

Pokud se Vám u nás zalíbí, obdržíte 10 % slevu z ceny dalšího kurzu. Kompletní cenovou nabídku kurzů najdete na stránce Ceník.

Individuální kurz:

Individuální kurzy nabízíme pro jednotlivce nebo dvojice. Tento typ kurzu je nejintenzivnějším druhem výuky. Lektor je plně koncentrován pouze na Vás a Vaše požadavky. Tento kurz je sestaven na míru studenta. Nejen že si volíte intenzitu a délku svého kurzu, ale také jeho obsah. Záleží pouze na Vás, zdali se chcete naučit nový jazyk, oprášit si své stávající znalosti nebo pouze konverzovat, my Vám ve všem vyjdeme vstříc.

Maturanti:

Pro maturanty nabízíme speciální přípravné kurzy, které jim zajistí ten nejlepší výsledek při zkoušce dospělosti! Kurzy jsou sestaveny tak, aby prohloubili dosavadní znalosti a připravili naše studenty na typycké úlohy k maturitní zkoušce. Štěstí přeje připraveným!

Děti:

Děti se cizímu jazyku neučí, ale osvojují si jej jako mateřský jazyk. Je dokázáno, že čím dříve se studiem cizího jazyka začneme tím lépe. S nabídkou našich kurzů proto na naše nejmenší nezapomínáme a připravili jsme si pro ně kurzy, kde zábavnou a pro ně přirozenou formou podpoříme jejich rozvoj a touhu po vědění.

Děti od nás obdrží 10 % slevu z ceny kurzu. Stejně jako u skupinových kurzů pro dospělé si můžete vybrat délku a intenzitu kurzu.

Firemní výuka:

Jste podnikatel a máte zájem o firemní výuku pro své zaměstnance?  Kurzy Vám sestavíme na míru a uděláme vám individuální nabídku.