Jazyková škola Fuchs

Lektoři

Mgr. Michaela Jagošová

Lektorka německého jazyka

Zakladatelka jazykové školy FUCHS

O mně:

Jsem lektorka Německého jazyka s rozsáhlou praxí v oboru. Věřím, že když vás práce baví, tak jí děláte pořádně. Používám výukové metody založené na názornosti a praktičnosti. Mou specializací je výuka správné výslovnosti.

Praxe:

od 2015 Lektor na jazykové škole TUTOR a Caledonian School– kurzy pro veřejnost, firemní výuka
od 2013 Lektor na jazykové škole PANORAMA I. L. A. – firemní individuální a skupinové kurzy
2013 Rozsáhlá praxe na deseti základních školách v Brně – výzkum výuky fonetiky v rámci studia
2012 Studijní pobyt Erasmus na KPH – Graz, Rakousko
2012 Praxe na základní škole DOBL Steiermark- Rakousko

Vzdělání:

Masarykova Univerzita – Pedagogická fakulta- Učitelství německého jazyka pro základní a jazykové školy- navazující magisterský (od 2013- ukončeno státní závěrečnou zkouškou s vyznamenáním 8. 6. 2015, Titul Mgr.) –  závěrečná diplomová práce: Grammatikunterricht in den Firmenkursen (Vyučování gramatiky ve firemních kurzech)

Masarykova Univerzita, Pedagogická fakulta- specializace v pedagogice- Lektorství německého jazyka (od 2010 – ukončeno státní závěrečnou zkouškou 4. 6. 2013, Titul Bc.) – závěrečná práce: Bedeutung der Phonetik und der Aussprache beim Fremdsprachenunterricht an der Grundschule (Význam fonetiky a výslovnosti při výuce cizího jazyka na základní škole)

Certifikáty:

Österreichisches Sprachdiplom – ÖSD- C1 Oberstufe deutsch

Mgr. et Mgr. Ondřej Harnušek

Lektor anglického jazyka

O mně:

Pozitivně naladěný a vstřícný „lístečkový“ učitel s důrazem na komunikativní kompetenci studentů. Rád látku podávám zábavnou formou (často za použití papírových lístečků), takže se student učí nenásilnou formou a často se u toho snad i pobaví. Individuální přístup je u mě samozřejmostí, každou hodinu do jisté míry modifikuji, abych upřednostnil potřeby jednotlivých studentů. Z toho i vyplývá, že jakákoliv učebnice pro mě není jediným směrodatným materiálem, který bych dogmaticky dodržoval.

Praxe:

od 2012 Lektor na jazykové škole EBA

Vzdělání:

Masarykova Univerzita – Filozofická fakulta – Anglický jazyk a literatura (od 2013 – ukončeno státní závěrečnou zkouškou, udělen titul Mgr.)

Masarykova Univerzita – Filozofická fakulta – Učitelství anglického jazyka a literatury pro střední školy (od 2013 – ukončeno státní závěrečnou zkouškou, udělen titul Mgr.)

Bc. Petr Palčík   

Lektor anglického jazyka

O mně:

Jsem studentem 4. ročníku pedagogické fakulty, kde studuji obor učitelství AJ. Anglickému jazyku se však věnuji již od raného dětství a díky tomu jej ovládám prakticky na úrovni jazyka rodného. Při vyučování mi nechybí patřičná dávka entuziasmu a vždy se snažím předávat znalosti zábavnou formou. Pokud se chcete rozmluvit, vypilovat výslovnost a naučit se rozumět mluvéné angličtině, jsem váš člověk.

Vzdělání:

Masarykova Univerzita, Pedagogická fakulta – specializace v pedagogice – lektorství cizího jazyka – anglický jazyk (od 2013 – ukončeno státní závěrečnou zkouškou 2.6.2016, udělen titul Bc.)