Jazyková škola Fuchs

O nás

Jsme nově vznikající škola v Hustopečích u Brna, avšak nejsme v tomto oboru žádní začátečníci. Zakládáme si na moderních výukových metodách, osobním přístupu a příjemném rodinném prostředí. Přijďte vyzkoušet, že výuka jazyka může být příjemná záležitost.

Široká nabídka kurzů

Každý si u nás vybere, co mu bude nejvíce vyhovovat.  Najdete u nás možnost skupinové i individuální výuky dětí i dospělých.  Zájemci o skupinovou výuku si mohou vybrat ze dvou typů kurzů (menší privátní skupinky od 3 do 4 osob nebo větší skupinky maximálního počtu  8 osob). Nabízíme i firemní výuku. Pro více informací navštivte stránku Kurzy.

Profesionální kolektiv

Všichni naši lektoři jsou učitelé s praxí v oboru. Nestane se, že by Vás učil lektor bez pedagogického vzdělání nebo rozsáhlých zkušeností. Jsme mladý kolektiv, který miluje svou práci, a rádi se v ní zdokonalujeme. Pro naše lektory jsou pořádány metodické semináře a vyžadujeme zodpovědný a osobní přístup ke každému studentovi.Představení našich lektorů najdete na stránce Lektoři.

Individuální přístup

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému studentovi, nestane se, že byste na kurzu probírali něco, co byste nechtěli. Díky malým skupinkám má lektor dostatek času věnovat se všem studentům.

Tematické večery

Pro studenty všech našich kurzů nabízíme jednou měsíčně tematický konverzační večer zdarma. Téma večera se bude vždy týkat zajímavostí a reálií země, jíž jazyk se učíte. Při výběru témata bereme ohled na Vaše náměty a přání. Budete mít tedy skvělou příležitost vyzkoušet si své znalosti a dovednosti v přirozeném projevu. Úroveň jazyka bude přizpůsobena úrovni studentů, nemusíte mít tedy strach, že byste nerozuměli nebo si nepopovídali. Tématické večery i jiné akce budeme uveřejňovat na stránce Aktuality.

Cizojazyčná knihovna

Jedním ze skvělých způsobů, jak si zdokonalit své jazykové dovednosti je četba cizojazyčných knih. Připravili jsme pro Vás možnost vypůjčit si knihy zdarma domů. Zdokonalujte se při čtení zajímavé knihy i mimo náš kurz!

Moderní metody výuky

Máte dost nudných hodin? Máte pocit, že výuka cizích jazyků nemůže být zábava a že se opírá se pouze o učebnice? Dovolte nám ukázat opak! V našich hodinách se nudit rozhodně nebudete. Naši lektoři rádi učí podle moderních metod a vyučování pro Vás bude tedy zábavou a zpestřením dne. Učebnice jsou pro lektory oporou, ne jako jediným používaným materiálem. Přijďte se k nám bavit!

Příjemné prostředí a teplý nápoj

Chceme, abyste se u nás cítili dobře. Máme nově zrekonstruované prostory a příjemné prostředí. V teplém počasí je možnost výuky na útulné terase, kde mimo nových znalostí nasajete i novou energii. Mimo to je pro Vás k dispozici teplé nápoje, jako káva a čaj.