Jazyková škola Fuchs

Podzimní semestr s jazykovou školou Fuchs.

, od , Kategorie: Nezařazené

Období dovolených a prázdnin je v plném proudu.   Přemýšleli jste již, co Vás od září čeká? Někteří nastupují do nového zaměstnání, nové školy nebo mají před sebou maturitní ročník a u mnohých z nás zůstává vše při „starém“. Ať už však budete potřebovat využít naše služby z jakéhokoliv důvodu, jsme tu v podzimním semestru 2017 pro Vás.  Přijďte si k nám odpočinout a osvojit si cizí jazyk při zábavných hodinách podle moderních výukových metod.

V novém školním roce pro Vás máme nachystané zvýhodněné kurzy pro maturanty, přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám, firemní kurzy, skupinové  a individuální lekce a také kurzy pro naše nejmenší.

Pro naše studenty si pravidelně chystáme zábavné tematické večery zdarma na nejrůznější témata z anglicky nebo německy mluvících zemí. Všichni naši studenti si mohou bezplatně půjčovat naše cizojazyčné knihy a dopřát si horký nápoj jako občerstvení při nabývání nových vědomostí.

A tak, i když máme teprve srpen, neváhejte a rezervujte si své místo v našich kurzech už nyní. Budeme se velice těšit na Vaši návštěvu.